SSS

SIKAÇ SORULAN SORULAR

GENEL

SIKAÇA SORULAN SORULARI İNCELEYİN
sİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ?

İşinizin gelişmesini istiyorsanız, işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri üretiyoruz.

yenİ İŞLETME KURULUMUMU SİZİNLE BİRLİKTE YAPABİLİR MİYİM?

Tabii ki yapabilirsiniz. Sizler için bütün bir süreci yönetiyoruz.

FİZİKSEL İŞLETMEM İÇİN ÇALIŞABİLİR MİYİZ?

İşletmeniz fiziksel veya dijital olması bizim için önemli değildir. Birlikte var olan ve yapmak istediğiniz bütün projelerde yanınızdayız.

ÜCRETLENDİRME

her zaman Değer odaklıyız
FİYAT TEKLİFİ İLETİRKEN NELERİ DİKKATE ALIYORSUNUZ?

Tam olarak ne istediğinizi iyi bir şekilde anladığımıza emin olmak istiyoruz.

DÜZENLİ OLARAK SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM, BENİM İÇİN NASIL YARDIMCI OLURSUNUZ?

Aylık veya yıllık çalışmalar için süreçler oluşturuyoruz. Geçmişte edindiğimiz tecrübeler ile size uygun çalışma yapıyoruz.

ÖDEDİĞİM ÜCRETİN KARŞILIĞINI ALACAK MIYIM?

Ödediğiniz ücretten fazlasını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Markalaşma ve İş gelİŞTİRME

İŞ GELİŞTİRME SÜRECİ NASIL OLUYOR?

Sorunlar ve eksiklikler tespit edilince çözüm senaryoları oluşturuyoruz. İşinizi gelişmesi için gerekli olan kaynak ve materyallerin tedariği sonrası uzmanlarımız gelişim sürecine başlıyor. Tamamen senkronize ilerleyen raporlama süreciyle gelişim sürecini kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Markalaşma nasıl oluyor?

Markanız inceleme altına alınıyor. Tasarım ve gelişim atölyemiz sizin markanızı daha değerli kılmak için çözümler üretiyor. Artan müşteri kitlesi ve olumlu geri dönüşler ile değerli markanızı yaratıyoruz.

KENDİ MAĞAZAM YOK, PAZAR YERLERİNDE SATIŞ YAPIYORUM BENİM İÇİN NE YAPABİLİRSİNİZ?

Ürününüz ve satış sayfanızın gelişmesine odaklı çalışmalar yapıyoruz. Yeni katalog oluşturma, kategori ve rakip analizleri ile satışlarınızı yükseltiyoruz. Ürününüzü listenin en yukarısına çıkarmak için çalışmalar yapıyor, örnek satış senaryoları yaratıyoruz. Size uygun pazar yerlerini analiz ediyor ve listeleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

REKLAM VE SEO

REKLAM VE SEO ÇALIŞMALARINIZ NASIL OLUYOR?

Reklam ve SEO'nun sürekliliğini koruyarak senkronize zamanlarda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İşletmenizin zamansal analizlerine göre reklam çalışması yapıyoruz. Bu kategoride yaptığımız çalışmalar minimum bir haftalık çalışmalar oluyor.

MARKAMI NASIL DUYURUYORSUNUZ?

Organik içerik üretimine dikkat ediyoruz. Ulaşamadığımız kitleler için ürünleriniz ve markanızın kimliğine uygun influencer ya da platformlara reklam sağlayarak en uygun kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Size sadece müşterileriniz ile ilgilenmek kalıyor...

FİZİKSEL İŞLETMEM veya pazaryerlerİ İÇİN ÇALIŞABİLİR MİYİZ?

Tabii ki çalışabiliriz. Lokal reklam ve dijital lokal reklam geliştirmeleri ile fiziksel işletmenizin satışlarını arttırmaya yönelik reklam kampanyaları düzenliyoruz. Pazar yerlerinde müşteri odaklı çalışmalar ile satışlarınızı arttırıyor ve olumlu geri bildirimler topluyoruz.