İlkokul

Öğrenci, eğitim ve başarı koçu

Eğitim ve gelişim danışmanı

İlk okul öğrencileri hizmetlerimiz buradadır. Sadece bu kadarla sınırlı değildir özel istek ve talepleriniz lütfen iletişim yerinden iletiniz.

Dikkat Eksikliği ve Dağınıklı

Dikkat eksikliği ve dağınıklığı yaşayan öğrenciler için gerekli tüm desteği sunuyoruz.  Bu eğitim de ders anlama, soru çözme gibi aktivitelerde öğrencilerime en değerli servetleri olan zamanı verimli kullanmak ve zamandan kazanç veriyoruz.

Ders Çalışma Yolları

Öğrencilerin ders çalışırken sıkılması, dikkatinin dağılması, sürekli başka şeylere ilgi vermesinin önüne geçebilecek alternatif yolları sunma ve bunlara yönelik eğitim verme konusunda bir numara olduğumu düşünüyorum.

Online Özel Ders

Etrafta Saatlik fahiş fiyatlar talep edip öğrencilere müşteri gözüyle bakanlara kıyasla, ben aylık ücretler talep edip neredeyse her hafta öğrencilerimle iletişim halinde kalıp kısa periyotlar ile online yada tercihen yüz yüze danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Velilere Yönelik Bilgi ve  Ders

Bu programların hepsi öğrenciyi geliştirmek gibi olsa da aslında asıl mesele velilerimizi bilinçlendirmek geçmektedir. Eğitim danışmanlarının yapamadığı bu konu bizim işimizin kilit parçası olmuştur. Velilere yönelik makaleler ve online toplantılar ile süreç gelişimini uygun hale getiriyoruz.

Haftalık Program

Her pakette bulunan bu hizmeti kişiye özel olarak yapmaktayım. Öğrenci dolu olduğu saatleri, haftalık ders programını (değişti ise yenisini), aileyle vakit geçireceği zamanları ve tatilleri bana ileterek kalan zamanlarında ders çalışma programı ve yaşam programı olarak öğrenciye sunuyorum.

Özel Sunular

Online derste anlatılan ve anlatılamayan tüm sunular, eğitim belgeleri, kişisel gelişim testleri, dikkat testleri, nlp testleri ve daha nicelerini barındıran çok kapsamlı bir sunu paketi, her ay yeni içerikler ile birlikte öğrenci ve velilere sunuyoruz.

NLP ve IT Gelişimi

Öğrencilere fark katacak bu iki psikolojik ve teknolojik kavramlar üzerinden kendi yaşıtlarına göre daha çok verimlilik esaslı yaşam anlayışını öğretiyoruz. Bu konularda danışmanlık sertifikalarımı alanında en iyi kişilerden almış bulunmaktayım.

Hızlı ve Etkili Okuma

Hızlı okuma kursları yeterince can yakan meblağlar talep edip, grup dersleri talep etmektedir. izim sistemimiz biraz farklı çalışmakta online derslerde veli talebine göre hızlı okuma kursuna devam edilebilir.

Puan ve Netlere Göre Tablo

Hiçbir danışmanın vaat edemediği etmeye çekindiği bu meseleyi aslında bilişim kullanarak istatistiksel olarak değerlendiriyorum. Bu sonuçlardan yola çıkarak öğrencinin hedefine olan uzaklığı ve programlarına eklemeler yaparak hayali olanı ona kolaylıkla veriyorum.

Hayal Gücünü Keşfetme

Hizmetlerimizin başlıca hedefi eğitim, öğrenci ve başarı koçluğu olması öğrencileri sadece eğitim hayatlarında değil, kişisel hayatlarında da geliştireceklerini bilmeleri gerek. Projelerimize ve anlattıklarımızın çeyreğini uygulayan bir öğrenci 1 hafta gözle görülür gelişimini insanlara hissettirir.

Kişisel Gelişim

Hizmetlerimizin başlıca hedefi eğitim, öğrenci ve başarı koçluğu olması öğrencileri sadece eğitim hayatlarında değil, kişisel hayatlarında da geliştireceklerini bilmeleri gerek. Projelerimize ve anlattıklarımızın çeyreğini uygulayan bir öğrenci 1 hafta gözle görülür gelişimini insanlara hissettirir.

Sosyal Hayat Gelişimi

Öğrenciler ilk başta bizim kardeşlerimiz sizin de evlatlarınızdır. Öğrencileri yarış atı gibi sınava hazırlamak ve sosyal gelişimi kısıtlamak o öğrencinin mutlak başarıya ulaşmanın önüne geçer yarardan çok zararı vardır. Bu kapsamda öğrencilere öğrenciye uygun bir sosyal hayat gelişim rehberliği yapmaktayım.