Hizmetlerim

Ulaşmaya çalıştığınız, ancak nereden başlayacağınızı bilmediğiniz bir hedefiniz mi var? Size yol göstermeme izin verin. Sunduğum hizmetlere göz atın ve herhangi bir sorunuz veya özel isteğiniz olması durumunda bana ulaşın.

Haftalık Program

Her pakette bulunan bu hizmeti kişiye özel olarak yapmaktayım. Öğrenci dolu olduğu saatleri, haftalık ders programını (değişti ise yenisini), aileyle vakit geçireceği zamanları ve tatilleri bana ileterek kalan zamanlarında ders çalışma programı ve yaşam programı olarak öğrenciye sunuyorum.

Online Özel Ders

Etrafta Saatlik fahiş fiyatlar talep edip öğrencilere müşteri gözüyle bakanlara kıyasla, ben aylık ücretler talep edip neredeyse her hafta öğrencilerimle iletişim halinde kalıp kısa periyotlar ile online yada tercihen yüz yüze danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Sosyal Hayat Gelişimi

Öğrenciler ilk başta bizim kardeşlerimiz sizin de evlatlarınızdır. Öğrencileri yarış atı gibi sınava hazırlamak ve sosyal gelişimi kısıtlamak o öğrencinin mutlak başarıya ulaşmanın önüne geçer yarardan çok zararı vardır. Bu kapsamda öğrencilere öğrenciye uygun bir sosyal hayat gelişim rehberliği yapmaktayım.

Ders Çalışma Yolları

Öğrencilerin ders çalışırken sıkılması, dikkatinin dağılması, sürekli başka şeylere ilgi vermesinin önüne geçebilecek alternatif yolları sunma ve bunlara yönelik eğitim verme konusunda bir numara olduğumu düşünüyorum.

Puan ve Netlere Göre Tablo

Hiçbir danışmanın vaat edemediği etmeye çekindiği bu meseleyi aslında bilişim kullanarak istatistiksel olarak değerlendiriyorum. Bu sonuçlardan yola çıkarak öğrencinin hedefine olan uzaklığı ve programlarına eklemeler yaparak hayali olanı ona kolaylıkla veriyorum.

Velilere Yönelik

Bu programların hepsi öğrenciyi geliştirmek gibi olsa da aslında asıl mesele velilerimizi bilinçlendirmek geçmektedir. Eğitim danışmanlarının yapamadığı bu konu bizim işimizin kilit parçası olmuştur. Velilere yönelik makaleler ve online toplantılar ile süreç gelişimini uygun hale getiriyoruz.

NLP ve IT Gelişimi

Öğrencilere fark katacak bu iki psikolojik ve teknolojik kavramlar üzerinden kendi yaşıtlarına göre daha çok verimlilik esaslı yaşam anlayışını öğretiyoruz. Bu konularda danışmanlık sertifikalarımı alanında en iyi kişilerden almış bulunmaktayım.

Özel Sunular

Online derste anlatılan ve anlatılamayan tüm sunular, eğitim belgeleri, kişisel gelişim testleri, dikkat testleri, nlp testleri ve daha nicelerini barındıran çok kapsamlı bir sunu paketi, her ay yeni içerikler ile birlikte öğrenci ve velilere sunuyoruz.

Makale

Kişisel ve eğitim gelişimine yönelik yayımlanmış ve hali hazırda yayımlanacak tüm makaleleri abonelerimiz ile ücretsiz bir şekilde paylaşıyoruz. Yazmakta olduğum kişisel gelişime yönelik e-kitap'a da ücretsiz şekilde ulaşabileceksiniz.

Dikkat Eksikliği ve Dağınıklı

Dikkat eksikliği ve dağınıklığı yaşayan öğrenciler için gerekli tüm desteği sunuyoruz.  Bu eğitim de ders anlama, soru çözme gibi aktivitelerde öğrencilerime en değerli servetleri olan zamanı verimli kullanmak ve zamandan kazanç veriyoruz.

Üniversite ve Lise Tercih Rehberliği

Ortaokul ve Lise son öğrencilerimize profesyonel olarak tercih, bölüm ve alan seçimlerini gösteriyorum. Bu konuda hali hazırda yayımlanmış iki farklı internet sitem mevcuttur. Binlerce Öğrenciye bu konuda yol gösterdiğimi belirtmek isterim.

Kişisel Gelişim

Hizmetlerimizin başlıca hedefi eğitim, öğrenci ve başarı koçluğu olması öğrencileri sadece eğitim hayatlarında değil, kişisel hayatlarında da geliştireceklerini bilmeleri gerek. Projelerimize ve anlattıklarımızın çeyreğini uygulayan bir öğrenci 1 hafta gözle görülür gelişimini insanlara hissettirir.