Client

Services

İçerik Üretimi

İçerik Pazarlama

Artık sosyal medya öyle bir hal aldı ki dostlar, fiziksel olarak yaşamadığımız bir çok şeyi sanal ortamda yaşıyoruz. Hal böyle olunca sosyal alanda yaratıcı olmak ve organik içerik üretimi çok daha değerli oluyor.

Yaratıcı ve Organik İçerik Üretimi

Artık sosyal medya öyle bir hal aldı ki dostlar, fiziksel olarak yaşamadığımız bir çok şeyi sanal ortamda yaşıyoruz. Hal böyle olunca sosyal alanda yaratıcı olmak ve organik içerik üretimi çok daha değerli oluyor.

Bu alanda amatör olarak ya da yarı profesyonel olarak eminim ki hepiniz bir şeyler yapıyorsunuz. Ancak bazen destek almak gerekir. Ne yazık ki yaptığınız bazı şeyler çok sıradan şeyler ve size etki edecek bir özelliği bulunmuyor. Doğru içerik üretimine odaklanmanız gerekiyor. Bu alanda mutlaka araştırmacı olun, öylesine veya ben biliyorum havaları ne yazık ki kötü sonuçlar verecektir. Güzel insanlar, organik içerik üretiminde yaratıcı olun.

Yaratıcı İçerik Üretimi İçin İpuçları

Öncelikli olarak ne yapmak istiyorsunuz? Yalnız kaldığınızda kurduğunuz hayaller neler? Her şeyi bir kenarı bırakın ve kendinize yalan söylemeyin. Hedef kitleyi büyütmek, marka olmak ya da bireysel olarak daha fazla insanın sizi takip etmesini sağlamak gibi şeyler mi?

Organik içerik üretimi hedef kitleniz ile empati kurmalısınız. İnsanların sizi takip etmesi ve farklı görebilmesi için onlara nedenler verin. Yoksa sizde diğerlerinden farklı olamazsınız.  Zamansız ve etkileşimi güçlendirecek konulara göz atın, özellikle başarılı olanlara göz atın.  Kıskanmayın ya da onlara kızmayın onların iyi yaptıkları şeyler nelerse kopya çekin ve sizde onlar gibi olun.  Yaratıcı içerik üretimi için bir destek arıyorsanız da ekibimiz size yardımcı olabilir. Birlikte neler yapabileceğimize karar vermek için senide bekliyoruz.

Ücretler, reklam ücretleri ve geri dönüş oranlarının maliyetleri sebebiyle bunu karşılayamayacak olabilirsiniz. Gelişmekte olan ülkelerde ekonomik sebeplerden dolayı piyasanın terse dönmesiyle şirketlerin ilk kıstığı bütçe reklam bütçesi olmuştur. Gelişmiş ülkeler ise bu sorunu çözmenin yolunun daha fazla ve ucuza reklam vermek olduğunu savunmuşlardır. Artan reklam maliyetleri sebebiyle organik içerik üretimi hedef kitlenize zamanınızı harcayarak ulaşmanızı sağlayacaktır.

Gelişimci - İÇERİK PAZARLAMA

Sizler için organik içerik takvimi oluşturarak işletmenize uygun içerikler yaratmaktayız. Hayal gücü yüksek tasarım ekibimiz sayesinde seyir zevki yüksek içerikler yaratıyoruz. İçeriklerin bir tık uzakta seni bekliyor, iletişime geç!