Çocuk Gelişimi

Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Bu geleceği en değerli yıllarını kötü harcamak yerine uzman biriyle birlikte inşa etmeye davetlisiniz. İlkokul ve ortaokul grubu çocuklarımızın zorlandığı her konuda hizmet vermeye hazırız.

%C3%87ocuk%20Geli%C5%9Fimi_edited.jpg

gelişimci eğitim koçu eğitim danışmanı

Çocuk gelişiminde öncü olmakta devam ettiğimiz bu yolda aile kavramının çoğa önemini gösteren en iyi yolları uyguluyoruz.

Teknolojinin faydalarını kullanmayı öğretip, zararlarından uzak kalmasına yardımcı olup en iyi şekilde yorumlamasını sağlıyoruz.

Bizim hazinemiz çocuklardır. Bu yüzden zorlamadan kaçınma vizyonuyla her şeyi severek yapmasını ve kendine faydası olacak bilgileri seçmesini sağlıyoruz.

Gelişmekte zorlandığı konularda, başaramadığı her olguda yanında ilk biz oluyor ve sorunları birlikte aşıyoruz. Zamanla bize olan ihtiyacını azaltıp başarıya kendi ulaşıyor.

Vakit değerini ona aşılıyoruz ve kendisinin boşa zaman harcamamasına öncelik ediyoruz. Hedefine ve ilgilendiği konulara zaman ayırmasını sağlıyoruz.

Kitap okuma, araştırma yapma, bilgi edinme yolları ve daha nicelerini keşfetme yolunda aldığımız olumlu geri dönüşler ile zirve kurumuz.